tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
