tapis_system (1.4.1-alpha3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
