tapis_system (1.4.1-alpha3) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Username
no: Brukernavn

en: Author
no: Forfatter

en: Description
no: Beskrivelse

en: Edit
no: Rediger

en: Label
no: Etikett

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: Authored on
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret
