Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.0.0) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Node
ne: नोड

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Up
ne: माथि

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Header Top
ne: हेडर माथि

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar Left
ne: बाँया साइडबार

en: Sidebar Right
ne: दायाँ साइडबार

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: wide
ne: चौडा

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Google Fonts
ne: गुगल फन्टहरू

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: Site Branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Hidden Blocks
ne: लुकेका ब्लकहरू
