Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (10.0.4) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Head
kn: ಪುನಃ ಲೋಡ್ ಮಾಡು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
