Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (10.0.6) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
