Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (10.0.6) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Comment
jv: Komèntar

en: Up
jv: Munggah

en: General
jv: Umum

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: wide
jv: āmbā

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
