Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (10.0.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: குறிப்புரை
