Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Show
se: Čájet

en: Hide
se: Čiega
