Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
