Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Node
eo: Nodo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Show
eo: Montru

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa
