Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.2) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Node
et: Postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Up
et: Üles

en: General
et: Üldine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Show
et: Näita

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Hide
et: Peida

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
