Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.2) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Node
lt: Mazgas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Up
lt: Viršun

en: General
lt: Bendras

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Show
lt: Rodyti

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Hide
lt: Slėpti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: wide
lt: platus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
