Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.4) - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Comment
nl: Reactie

en: Up
nl: Omhoog

en: General
nl: Algemeen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Show
nl: Weergeven

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Hide
nl: Verbergen

en: Header Top
nl: Bovenkant kop

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: wide
nl: breed

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Social
nl: Sociaal

en: Theme Color
nl: Themakleur

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: narrow
nl: smal

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
