Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.6) - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Support
uk: Підтримка

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Node
uk: Матеріал

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Up
uk: Вгору

en: General
uk: Загальне

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Show
uk: Показати

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Sidebar
uk: Панель

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Head
uk: Голова

en: Hide
uk: Приховати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Sidebar Left
uk: Ліва бічна панель

en: Sidebar Right
uk: Права бічна панель

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: wide
uk: широкий

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Social
uk: Суспільний

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: First page
uk: Перша сторінка

en: narrow
uk: вузький

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
