Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.8) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Node
cs: Uzly

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Up
cs: Nahoru

en: General
cs: Obecné

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Show
cs: Ukázat

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Hide
cs: Skrýt

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: wide
cs: široký

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
