Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.0) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Node
az: Material

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Up
az: Yuxarı

en: General
az: Əsas

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Show
az: Göstər

en: Sidebar
az: Yan panel

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Hide
az: Gizlət

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: wide
az: geniş

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü
