Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.6) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Node
hy: Նոդ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Up
hy: Վերև

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
