Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.2.4) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Node
da: Indholdselement

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Comment
da: Kommentar

en: Up
da: Op

en: General
da: Generelt

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Show
da: Vis

en: Hide
da: Skjul

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: mobile
da: mobil

en: wide
da: bred

en: Book traversal links for
da: Bognavigations-links for

en: narrow
da: smal
