Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.2.4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Node
is: Nóða

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: Up
is: Upp

en: General
is: Almennt

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Show
is: Sýna

en: Head
is: Höfuð

en: Hide
is: Fela
