Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.2.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: General
mr: साधारण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
