Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.3.2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Up
vi: Lên

en: General
vi: Tổng quát

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Show
vi: Hiện

en: Hide
vi: Ẩn

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
