Tara (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: General
bn: সাধারণ

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
