Tara (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Node
hy: Նոդ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
