Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
