Tara (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: General
th: ทั่วไป

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา
