Tara (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Support
hr: Podrška

en: Help
hr: Pomoć

en: Core
hr: Jezgra

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: General
hr: Općenito

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
