Tara (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
