Tara - Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Help
ur: مدد

en: Core
ur: کور

en: Node
ur: نوڈ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Comment
ur: تبصرہ
