Tara (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Node
bs: Nod

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Comment
bs: Komentar

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
