Tara (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Core
oc: Còr

en: Node
oc: Nosèl

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Tabs
oc: Onglets

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
