Tara (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Node
sq: Nyjë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
