Tara (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Help
el: Βοήθεια

en: Core
el: Πυρήνας

en: Node
el: Κόμβος

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: General
el: Γενικά

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: wide
el: πλατύ

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: narrow
el: στενό

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
