Tara (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarni

en: Node
is: Nóða

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: General
is: Almennt

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Tabs
is: Flipar

en: Search form
is: Leitarform

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
