Tara (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Core
jv: Inti

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: General
jv: Umum

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
