Tara (8.x-1.5) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Help
mr: मदत

en: Core
mr: मूळ

en: Node
mr: शाखा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: General
mr: साधारण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Search form
mr: शोध

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
