Tara (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Core
sl: Jedro

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: General
sl: Splošno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search form
sl: Iskalnik
