Tara (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
