Tara (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Comment
ka: კომენტარი

en: General
ka: ზოგადი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
