Tara (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Core
ku: ناوکە

en: Node
ku: گرێ

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: General
ku: گشتی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
