Tara (8.x-1.7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
