Tara (8.x-1.7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar
