Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Support
ja: サポート

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Core
ja: コア

en: Node
ja: ノード

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Comment
ja: コメント

en: Up
ja: 上へ

en: General
ja: 全般

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Show
ja: 表示

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Tabs
ja: タブ

en: Hide
ja: 非表示

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: wide
ja: 広

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: narrow
ja: 狭小

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
