Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Hide
mn: Нуух
