Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Core
gl: Núcleo

en: Node
gl: Nodo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Up
gl: Arriba

en: General
gl: Xeral

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Show
gl: Amosar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Hide
gl: Agochar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
