Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Up
th: ขึ้น

en: General
th: ทั่วไป

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา
