Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (8.x-2.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Support
af: Ondersteuning

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Node
af: Mode

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Show
af: Vertoon

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Search form
af: Soekvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
