Tara - Modern Drupal 8, 9 Theme (9.1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
