Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (9.2.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Node
kk: Түйін

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: General
kk: Басты

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
