Tara - Modern Drupal 8, 9, 10 Theme (9.2.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: General
sl: Splošno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search form
sl: Iskalnik
